Buttons

 

December 8, 2013

Urban Market

Urban Market is kind of awesome.
For those of you who bother to read this in English--meaning you're probably not from Slovakia--Urban Market is a wonderful fashion initiative in Bratislava that allows local designers, e-shop owners, vintage hoarders and basically almost anybody display and sell their products (i.e. it's a market). Located in the historical old town market, the event is a weekend-long myriad of hipsters, bloggers, fashionistas, models and daughters begging their mothers to buy them stuff. This year, wonderful Zuzka from Nemám Čo Na Seba (whom I paired up with for her awesome crop top photoshoot) asked me to be her model for the Urban Market styling contest, which she won last year. Never turning down the winning team, and especially not if she's on it, I got on board.
Totally worth it. Her styling prowess got us 1st place, I got to feel awesome, and I also scored a plastic Miley-Cyrus-fucking-a-large-wrecking-ball silhouette necklace. So worth it. Enjoy!

Urban Market je super.
Neviem prečo som začala chodiť až teraz. Matne si pamätám, že pred veľa rokmi, keď som si hádam ešte ani neholila ruky, sme raz mali na UM stánoček aj so Zázračnou... Anyway, keď mi napísala Zuzka z Nemám Čo Na Seba z ničoho nič či jej nechcem robiť modelku na Urban Market Styling Contest tak som neváhala ani na sekundu. Po prvé, minuloročný winner sa neodmieta. Po druhé, je to Zuzka a je super už odkedy sme fotili Si Debil crop topy. Ako teda určite bola aj predtým super, ale predtým som ju nepoznala. Nakoniec to vlastne bolo aj celé super (mám super slovnú zásobu, že? Hlavne takto o druhej ráno, je to super) pretože Zuzka to opäť dala na 1. miesto. Čiže super.
Celé to stálo za to. Aj deň, aj súťaž, aj ľudia. A najmä môj unikátny score--plexisklový náhrdeľník od Sea Panda so siluetou Miley Cyrus ako onanuje na veľkej guli. Proste super. Enjoy.

Tammy*

10 comments:

 1. Replies
  1. Kokoty do huby.
   ehm, teda pardon za neslušnosť. :D

   Delete
 2. Slovo "super" 6x hahahahha

  ReplyDelete
 3. Ta burgundy bunda je asi z Buffetu, ze? Je panska, ci unisex? strasne sa mi lubi len neviem ci by som trafila velkost.. Dik, Mata

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tusim ze je panska. A ano, z Buffetu. :) Ja mam na sebe Mko a bolo mi dost velke. Hlavne rukavy. Ale inak je uplne super ;)

   Delete
 4. oh máš na sebe skoro všetko na čo mám zálusk, na ten top od sewologylab a aj na playbag! veľmi super, chválim, inak odkiaľ máš tie topánky ak sa môžem spýtať? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jasne, topanky su z Asosu! tie moje uz nemaju, ale maju skoro take iste z Vagabondu (podla mna su viac super, povodne som chcela tie. Vagabond Dioon http://www.solestruck.com/vagabond-dioon-180-off-white/index.html ;))

   Delete