Buttons

 

September 4, 2014

Nothing at all can be expected

Nothing at all can be expected.
It's the truth and it's also the name of the new collection by SEWOLOGYLAB that I've had the pleasure and honor to try on and style for this photoshoot. Head designer Lucia joined forces with the talented painter Patrícia Koyšová to create a unique collection of heavily printed pieces in this collection. And though they are risqué in terms of tailoring, mindful of even the most minute detail, they are 100% fucking bitching to wear. Any time, any where, and nobody will see it coming. Like I said, nothing at all can be expected.
Pair these babies with basic pieces-- be it leggings, simple crops, sweaters, bralettes and a pair of outlandish shoes and you're pretty much good to go.

***

Nothing at all can be expected.
To je pravda a je to aj názov novej kolekcie SEWOLOGYLAB, ktorú som mala potešenie a česť stylovať pre tento photoshoot. Návrhárka Lucia spojila sily v kreatívnej kolaborácií s maliarkou Patríciou Koyšovou a vznikla kolekcia plná mrazivej potlače a výrazných strihov. A aj keď sa vám môže zdať, že niektoré kúsky sú trochu riskantné--precízne prepracované až do toho najmenšieho detailu--celá kolekcia je 100% nositeľná a úplne fakt popiči. Každý kúsok je versatilný a môžte ho nahodiť kdekoľvek a kedykoľvek a každému vypadnú oči. Naozaj, nothing at all can be expected.
Extravagantné kúsky spárujte s basicom--či už s legínami, obyčajným crop topom, svetríkom  alebo braletkou a prihoďte k tomu pár šialených topánok a môžte ísť do sveta.

P.S. Fotky á la Jürgen Teller meets Terry fotila úžasná Zázračná z The Hedonist Klub

--Tammy*
1 comment: